YAP 69 deputat mandatı qazandı - “Exit-poll“ A- / A+
YAP 69 deputat mandatı qazandı - “Exit-poll“





Beləliklə, 118 seçki dairəsi "exit poll”in nəticələrini təqdim edirik:

8 saylı Binəqədi birinci seçki dairəsi

Azay Quliyev

9 saylı Binəqədi ikinci seçki dairəsi

Qafarov Kamaləddin Nəsrəddin oğlu

10 saylı Binəqədi üçüncü seçki dairəsi

Madər Musayev

11 saylı Qaradağ seçki dairəsi

Hüseynov Aydın Nəsir oğlu

12 saylı Qaradağ-Binəqədi-Yasamal seçki dairəsi

Xasiyeva Səbinə Səməd qızı

13 saylı Xəzər - Pirallahı seçki dairəsi

Əliyev Rauf Asif oğlu

14 saylı Xəzər seçki dairəsi

Sultan Məmmədov

15 saylı Yasamal birinci seçki dairəsi

Ülvi Quliyev

16 saylı Yasamal ikinci seçki dairəsi

Erkin Qədirli

17 saylı Yasamal üçüncü seçki dairəsi

Allahverdiyev Elnur Marat oğlu

18 saylı Nərimanov-Nizami seçki dairəsi

Rasim Musabəyov

19 saylı Nərimanov birinci seçki dairəsi

Məmmədov Hikmət Baba oğlu

20 saylı Nərimanov ikinci seçki dairəsi

Adil Əliyev

21 saylı Nəsimi birinci seçki dairəsi

İbrahimqızı Məlahət İbrahim qızı

22 saylı Nəsimi ikinci seçki dairəsi

Asim Mollazadə

23 saylı Nəsimi-Səbail seçki dairəsi

Ziyad Səmədzadə

24 saylı Nizami birinci seçki dairəsi

Könül Nurullayeva

25 saylı Nizami ikinci seçki dairəsi

Vəliyeva Sədaqət Süleyman qızı

26 saylı Sabunçu birinci seçki dairəsi

Faizl Mustafa

27 saylı Sabunçu ikinci seçki dairəsi

Salahzadə Əliabbas Qalib oğlu

28 saylı Sabunçu üçüncü seçki dairəsi

Eldar Quliyev

29 saylı Səbail seçki dairəsi

Nigar Arpadarai

30 saylı Suraxanı birinci seçki dairəsi

Fətəliyeva Sevinc Həbib qızı

31 saylı Suraxanı ikinci seçki dairəsi

Etibar Əliyev

32 saylı Suraxanı üçüncü seçki dairəsi

Həsənova Afət Əbil qızı

33 saylı Xətai birinci seçki dairəsi

Mirələmov Hüseynbala Fazil oğlu

34 saylı Xətai ikinci seçki dairəsi

Zabelin Mixail Yuryeviç

35 saylı Xətai üçüncü seçki dairəsi

Rauf Arifoğlu (Abbasov)

36 saylı Xətai dördüncü seçki dairəsi

Qüdrət Həsənquliyev

37 saylı Nizami birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Kərimzadə Pərvin Orxan qızı

38 saylı Nizami ikinci (Gəncə) seçki dairəsi

Həmzəyev Naqif Ələşrəf oğlu

39 saylı Kəpəz birinci (Gəncə) seçki dairəsi

Cəfərov Müşviq Cəfər oğlu

40 saylı Kəpəz ikinci (Gəncə) seçki dairəsi
Quliyev Musa İsa oğlu

41 saylı Sumqayıt birinci seçki dairəsi
Hüseynova Hicran Kamranшаблоны для dle 11.2
Tarix: 9-02-2020, 23:12
Baxış sayı: 704







TAM XƏBƏR
Son xəbərlər
Facebook
Foto

"Qobustan rayonunun bərbad və natəmiz istirahət parkı"

Sorğu